stran 1 od 2
#
Datum pošiljanja vsebina pisma
1
Fri, 28 Sep 2018 07:16:36
DOLGOŽIVA DRUŽBA KOT IZZIV SEDANJOSTI
2
Mon, 20 Aug 2018 12:06:18
Vabilo na Zbor članic in članov 7. volilne enote
3
Mon, 30 Apr 2018 18:42:09
27. tradicionalni pohod na Urban
4
Wed, 03 Jan 2018 07:51:10
Vabilo v počastitev 75. obletnice poslednjega boja Pohorskega bataljona
5
Tue, 21 Nov 2017 06:47:21
Vabilo na zbor članic in članov
6
Tue, 05 Sep 2017 18:07:41
Obisk predsednika države Boruta Pahorja
7
Tue, 05 Sep 2017 05:17:08
Zbiranje podpisov v podporo Borut Pahorju
8
Fri, 02 Jun 2017 11:10:14
Podpora investiciji podjetja Magna
9
Tue, 23 May 2017 07:02:42
Vabilo na piknik
10
Tue, 25 Apr 2017 18:22:22
26. tradicionalni pohod na Urban
11
Fri, 21 Apr 2017 08:21:52
Vabilo na Šarhov pohod
12
Sun, 12 Mar 2017 18:30:08
Okrogla miza Ženskega foruma SD Maribor
13
Fri, 03 Mar 2017 10:56:43
Vabilo na predstavo ob 8. marcu
14
Tue, 03 Jan 2017 09:19:13
Spominska slovesnost ob 74. obletnici zadnjega boja Pohorskega bataljona
15
Wed, 16 Nov 2016 07:20:04
NOVICE SD MARIBOR
16
Thu, 20 Oct 2016 07:10:50
Odkrito o mestu maribor
17
Tue, 05 Jul 2016 07:27:54
NOVICE SD MARIBOR
18
Thu, 30 Jun 2016 11:32:45
Obvestilo članicam in članom
19
Tue, 28 Jun 2016 08:28:15
NOVICE SD MARIBOR
20
Tue, 24 May 2016 11:01:38
Obvestilo o skupnem odhodu na slavnostno akademijo


Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..