stran 1 od 2
#
Datum pošiljanja vsebina pisma
1
Mon, 20 Aug 2018 12:06:18
Vabilo na Zbor članic in članov 7. volilne enote
2
Mon, 30 Apr 2018 18:42:09
27. tradicionalni pohod na Urban
3
Wed, 03 Jan 2018 07:51:10
Vabilo v počastitev 75. obletnice poslednjega boja Pohorskega bataljona
4
Tue, 21 Nov 2017 06:47:21
Vabilo na zbor članic in članov
5
Tue, 05 Sep 2017 18:07:41
Obisk predsednika države Boruta Pahorja
6
Tue, 05 Sep 2017 05:17:08
Zbiranje podpisov v podporo Borut Pahorju
7
Fri, 02 Jun 2017 11:10:14
Podpora investiciji podjetja Magna
8
Tue, 23 May 2017 07:02:42
Vabilo na piknik
9
Tue, 25 Apr 2017 18:22:22
26. tradicionalni pohod na Urban
10
Fri, 21 Apr 2017 08:21:52
Vabilo na Šarhov pohod
11
Sun, 12 Mar 2017 18:30:08
Okrogla miza Ženskega foruma SD Maribor
12
Fri, 03 Mar 2017 10:56:43
Vabilo na predstavo ob 8. marcu
13
Tue, 03 Jan 2017 09:19:13
Spominska slovesnost ob 74. obletnici zadnjega boja Pohorskega bataljona
14
Wed, 16 Nov 2016 07:20:04
NOVICE SD MARIBOR
15
Thu, 20 Oct 2016 07:10:50
Odkrito o mestu maribor
16
Tue, 05 Jul 2016 07:27:54
NOVICE SD MARIBOR
17
Thu, 30 Jun 2016 11:32:45
Obvestilo članicam in članom
18
Tue, 28 Jun 2016 08:28:15
NOVICE SD MARIBOR
19
Tue, 24 May 2016 11:01:38
Obvestilo o skupnem odhodu na slavnostno akademijo
20
Thu, 28 Apr 2016 20:04:01
Preklic tradicionalnega pohoda na Urban!


Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..